пятница, 30 мая 2008 г.

Я невдаха???

Чи я підприємець-невдаха???

Я починав багато різних бізнесів^
Мої починнання - бізнес з розведення нутрій в підв... ;
Мої починнання - бізнес з розведення собак;
Мої починнання - бізнес з вирощування смородини;
Мої починнання - бізнес з вирощування суниці;
Мої починання – бізнес з інкубації циплят;
та ін,
і всі вони провалились.

Звичайно інша людина на моєму місці буде себе вважати невдахою або ЧМОм (ЧМО - человек, морально обосраний). Я признаюсь, себе теж вважав невдахою до тих пір, поки не прочитав книгу Наполеона Хілла "Закон успіху":


Тепер я себе вважаю успішною людиною і планую до 40 років заробити свій перший мільйон долларів (за 10 років).

Раджу і вам, шановні читачі, почитати цю книгу.
Купити книгу Наполеона Хілла "Закон успіху" на російській мові можна в наступних інтернет-магазинах:
Озон - для жителів Росії,
Бамбук - для жителів України.

Що продавати на інтернет-аукціоні і де брати товари

Перші продажі дуже захоплюють. Ви починаєте мріяти побудувати свій бізнес на продажі тих товарів, які подобаються Вам. Але не чекайте, що кожна одиниця вашого товару принесе вам небесну манну. Довгий час ваш успіх може залежати від постійних малоприбуткових продажів.

Якщо Ви плануєте займатися аукціонами досить довгий період, вам доведеться знайти свіжі способи пошуку нових товарів. Успіх в аукціонному бізнесі вимагає регулярних і постійних продажів і пошуку нових доріг. Для регулярних і постійних продажів ви повинні з'ясувати як:

1. Збільшувати ваш асортимент товарів
2. Відрізняти постійних покупців від короткочасних
3. Уловити підвищений попит до його спаду
4. Визначити популярні товари

Реклама

Помістіть оголошення у вашій місцевій газеті для залучення покупців. Надрукуйте візитні картки зі своїм ім'ям, номером телефону, адресою і коротким описом товарів, які ви бажаєте придбати. Будете здивовані, скільки речей вам пропонуватимуть.

Антикварні магазини.

Безумовно, більшість антикварних магазинів будуть кращим джерелом предметів для вашої власної колекції, чим предметами продажу, але їх краще використати для отримання прибутку. Врешті-решт, ви додасте до ваших існуючих знань досвід оцінки "геніальних робіт". Бажання отримати прибуток вже щільно влаштувалося у вашій голові і ви розумно знайдете можливість продати цю річ за подвійну ціну, особливо знаючи попит на аукціонах.

Оголошення в рекламних в рубриках газет і журналів.

Помістіть два види реклами "на продаж" і "безкоштовно", і зробіть це раніше. Інші продавці теж знаходяться в постійному пошуку товарів. Коли Ви купили або знайшли товар за даним типом оголошення, не соромтеся розпитати продавця - чи немає у нього ще речей для продажу або віддачі безкоштовно.

"Блошині ринки" або барахолки.

Тут ви можете знайти все - починаючи від непотребу до дійсно коштовних речей. Приносите з собою готівку - люди не вестимуть з вами торг, якщо не побачать готівкової валюти. Приготуйтеся витратити час на пошук потрібної речі. Уважно розглядайте кожну річ, тому що тут вам ніхто не дасть гарантії. Постарайтеся отримати у продавця якомога більше додаткової інформації.

Розпродаж або ліквідація.

Розпродаж є прекрасною можливістю купити дешево і багато. Інформацію можете отримати з газет або з конверта у вашій поштовій скриньці.

Недорогі магазини.

Не проходіть мимо недорогих магазинів у вашому місті. Магазини секонд-хенд отримують велику частину своїх товарів безкоштовно, тому частенько вони не цінують речі і не женуться за ціною. Для вас ці магазини розташовані близько, але дуже далеко від ваших інтернет-покупців. Дізнавайтеся про вступ нових товарів і регулярно копайтеся в них, щоб знайти потрібну річ.

Беріть до уваги наступне:

1. Якщо річ, яка зараз має попит, рідка, Ви, можливо, заплатите за неї дуже високу ціну зараз, щоб перепродати її з вищим прибутком.

2. Якщо річ має високий попит сьогодні, це не означає, що так само буде завтра. Виробники споживчих товарів мають в своєму розпорядженні цілі підрозділи людей тих, що досліджують ринок, як ви.

Якщо товари, що рекламуються по телеканалах, дуже швидко розкупилися в перші дні, то в подальший час процес продажу може бути повільніше. Поступлення великої кількості товару на ринок означає менший попит і відповідно менший прибуток.

3. Постійно тримаєте в увазі ринок і надійність продаваємості тих або інших товарів.

Автографи, монети, книги, марки і інші колекційні речі, завжди матимуть попит. Можливо, прибуток від цього не завжди буде високим, але принаймні вони довго не залежуватимуться.

4. Не притримуйте модні товари дуже довго. Утримуючи товар сподіваючись на здобуття дуже більшого прибутку, ви можете не отримати його зовсім.

Стаття взята із AUCTION.ua
Переклад на українську мову Матвієнка Сергія

При передруку матеріалу обов’язково необхідно посилання на AUCTION.ua та на блог Матвієнка Сергія.

среда, 28 мая 2008 г.

Як я їздив в Польщу продавати горілку

Одного разу я вирішив поїхати до Польщі з горілкою і заробити грошей. Пішов у гуртовою і купив дві пляшки горілки. До Польщі домовився я їхати зі своїм одногрупником Костею велосипедами. На другий день ранком о 4.00 ранку виїхав я своїм велосипедом до вокзалу, там зустрівся з двома своїми колегами і сіли на поїзд до Мостиська.
Приїхавши в с.Мостиська ми велосипедами поїхали до українсько-польського кордону. Наші митники-мудаки нас на кордоні з автомобілями не дозволили перетинати, а погнали нас з велосипедами на піший перехід. Хоч була неділя, але народу на пішому переході було багато. Накапав дощ. Завдяки тому, що мені якось прийшлось кумедно падати з велосипеда – це розсмішило польського прикордонника і він нас пропустив без черги, сказавши на мене по польські «Каскадер».

Після перетину кордону ми поїхали в Перемишль шукати де здати горілку. Так як була неділя, то бажаючих в нас горілку взяти не знайшлось. Правда на кожному куті можна нам шептали «цигари…». Прийшлось мені ті дві пляшки везти додому. Коли їхали назад то повністю змокли як собаки. На кордоні назад поляки з нас сміялися – що за «мудаки» з велосипедами полізли на піший перехід. При тому наші корумповані прикордонники теж сварились що ми пішли на піший перехід, хоч самі нас туди відіслали, коли ми їхали до Польщі.

Звичайно пізніше я зі своєю дружиною їздили до Польщі здавати горілку і сигарети, але це вже інша історія, про яку я оповім пізніше.

Наймані працівники, приватні підприємці, власники бізнесу і інвестори.

Всіх людей можна поділити на чотири групи:

  1. Наймані працівники
  2. приватні підприємці
  3. власники бізнесу
  4. інвестори.
Наймані працівники - люди, які працюють за наймом: продають свою працю і свій час іншим трьом групам людей - приватним підприємцям, власникам бізнесу і інвесторам. В нашому суспільстві наймані працівники - це найбільш чисельна група людей. Коли наймані працівники втрачають роботу, вони втрачають гроші, так як не мають джерел доходу.

Приватні підприємці - люди, які працюють самі на себе. Вони відрізняються від найманих працівників тим, що працюють самі на себе і їхні доходи залежать від них самих і не обмежені верхньою межею. Спільним у приватних підприємців і найманих працівників є те, що ті і другі при втраті працездатності стають бідними - втрачають джерело доходу, а значить і гроші.

Власники бізнесу - люди, які володіють підприємствами. Вони створили підприємство (організовану систему), яке повинно працювати без їхньої участі. Доходи власників бізнесу від них вже не залежать, а залежать від того, наскільки вони досконало створили систему бізнесу (підприємство). Власники бізнесу вже свій час не продають. Вони купують працю і час у найманих працівників. Вони отримують доходи тоді, коли не беруть участі в бізнесі. Тобто грошики "капають" в кишеню незалежно чи ці люди працюють чи ні.

Інвестори - люди, які вклали свої гроші, і живуть на проценти від своїх інвестицій.

Наймані працівники є найбільш незахищеними в порівнянні з іншими перерахованими категоріями людей. Наприклад, наймані працівники не захищені від інфляції та економічного спаду, адже вони свої заощадження тримають у грошах, а приватні підприємці, власники бізнесу і інвестори володіють фондами, які при інфляції тільки дорожчають. Крім того, при економічному спаді заробіна плата найманих працівників зменшується...

Звичайно чіткої межі немає між цими 4-ма групами людей. Одна людина може бути як найманим працівником, приватним підприємцем, власником бізнесу і інвестором.

понедельник, 26 мая 2008 г.

Сьогодні день підприємця

Сьогодні 23 травня - день підприємця.
Всіх підприємців я вітаю з професійним святом і бажаю успіхів в бізнесі.

пятница, 23 мая 2008 г.

Мої починання – бізнес з інкубації циплят



Сьогодні я хочу оповісти про свій наступний бізнес. Це інкубація циплят.
Все почалось з того, як мій родич почав робити інкубатор. Основною моєю задачею було розроблення електроніки до інкубатора, а саме таймера управління системою повороту лотків та терморегулятора. Інкубатор ми завезли в село, де під нього спеціально виділили кімнату в сараї. Для підвищення економічності інкубатор ми обклеїли пенопластом.
Проблем великих спочатку не було крім пожару: я купив китайський фен, щоб зекономити на нагрівачах; і після кількох хвилин роботи китайський фен загорівся, створивши пожар в інкубаторі. Добре, що ми швидко той пожар потушили.
Тепер про сам бізнес з інкубації. Спочатку ми поставили на інкубацію близько 30 курячих яєць. Щоб дістати їх, ми ходили по всьому селі і дивились в кого на подвір’ї багато півнів (адже яйця мають бути заплідненні) і там пробували купити яйця. Але відразу невдача – в селі відключили світло на 2 тижні і наші яйця протухли (зіпсувались). Пізніше прийшлось купити бензиновий генератор. Подальші експерименти з інкубацією циплят показали, що в людей в селі циплят купувати невигідно, тому що більшість з них не запліднені, а також кури непородисті. Тому прийшлось купити запліднені породисті яйця, привезені з Голландії. Але ці яйця дорогі. І до того, потрібно підтримувати високу вологість в інкубаторі для забезпечення потрібної рентабельності інкубатора.
Тобто я зробив висновок, що для інкубатора обов’язково потрібна своя ферма, яка би забезпечувала інкубатор якісними яйцями.

Зараз ми цей бізнес призупинили до кращих часів.

Реклама:
БІЗНЕС ПОРТАЛ

вторник, 20 мая 2008 г.

Чи потрібна освіта для бізнесу?

Кожен бідний українець скаже: звичайно так. Тому зараз є популярні різні економічні спеціальності. Батьки віддають свою дитину вчитись в університет на економіку. Платять за навчання шалені гроші. Але чи дитина навчиться в університеті заробляти гроші. Звичайно – ні. Чому? Тому потрібно вчитись в бізнесменів, щоб навчитись створювати бізнес, потрібно вчитись в міліонерів, щоб навчитись заробити мільйон. Чи можуть викладачі університету навчити заробляти гроші? Звичайно ні, тому що вони самі не можуть заробляти (вони тільки можуть заробляти беручи хабарі).

Тому я пишу – що для створення власного бізнесу освіта не потрібна.
Якщо ви вважаєте що я помиляюсь, то раджу купити книги Роберта Кійосаки «Богатый Папа, Бедный Папа»

та «Если хочешь стать богатым и счастливым, не ходи в школу»



і зробити свої неупереджені висновки.

Р.С. Для жителів України раджу ці книги купити в інтернет-магазині Бамбук по цих ссилках:
Богатый папа, бедный папа. Чему учат детей богатые родители - и не учат бедные !
«Если хочешь стать богатым и счастливым, не ходи в школу»

Коли починати власну справу?

В якому віці варто почати власну справу? Це питання цікавить багатьох.
Відповідь даю відразу: чим раніше тим краще. Краще не відкладати на завтра. Тому що у вас появляться інші фінансові і сімейні зобов’язання (діти, дружина, борги…). Також ви будете мати роботу. А на більшості «нормальних» фірмах зарплати ростуть з часом, тому вам буде психологічно важко почати свій бізнес, адже потрібно буде жертвувати сім’єю, і ризикувати роботою і грішми. Це я пишу з власного досвіду. Наприклад, мені ще 5 років назад було психологічно легко прийняти рішення зайнятись бізнесом. Тепер в мене є сім’я і добра високооплачувана робота, яка мені подобається. І мені важко прийняти рішення зайнятись бізнесом. Тому я шукаю бізнес, на який мені не прийдеться затрачувати багато часу. Я вже знайшов такий бізнес – це створення міні рибного господарства. Для цього в мене є всі головні ресурси: ставок в селі в тещі. Я вже запустив туди 3,5 кг малька товстолобика і 1,5 кг коропа на суму 125 грн.

Как делать деньги из воздуха

Сьогодні я прочитав книгу Брайана Шере "Как делать деньги из воздуха".



Цитата із книги:
Преуспевающие люди не всегда обладают какими-то сверхъестественными талантами или суперинтеллектом. Однако они сумели постичь то, что для других осталось тайной за семью печатями, - как делать деньги. В этой основательной и подробной книге Брайан Шер доказывает, что это не так уж и сложно. Просто нужно знать как. Он впервые описывает стратегии, которые позволяют преуспевающим людям получать деньги фактически из воздуха. Если вы когда-нибудь мечтали о богатстве, то книга "Как делать деньги из воздуха" послужит замечательным пособием для превращения мечты в реальность.


В цій книзі ви прочитаєте про:
1. Секрети багатих.
2. Найбільш швидкий спосіб робити гроші.
3. Признаки наймеш вигідних підприємств.
4. Признаки найбільш вигідних підприємств.
5. Привички невдачників і успішних людей.
6. 26 секретів отримання грошей з повітря.
7. Чи станете ви міліонером?

Висновки з книги:
1. Необхідно створювати такий бізнес, щоб не продавати свій час.
2. Наймати (шукати) потрібно тільки професіоналів (найкращих).
3. Найманим працівникам потрібно платити високу заробітню плату (скупий платить двічі, а в даному випадку – трічі).
4. Мені пощастило - я працюю на американську фірму, де цінують професіоналів.


Раджу цю книгу прочитати всім Українським підприємцям і власникам підприємств. Тоді ви зрозумієте, чому ваш бізнес так погано просувається, чому такі малі доходи (і великі збитки), чому не можете знайти кваліфікованих працівників.

Р.С. В інтернеті цю книгу можна купити по цій ссилці:
http://www.ozon.ru/context/detail/id/1724187/?partner=matvs

Моя дочка Марта (1,7 років) теж хоче вже читати цю книгу:

пятница, 16 мая 2008 г.

Мої починнання - бізнес з вирощування суниці


Я попередніх своїх замітках я вже розповідав як я починав бізнеси розведення породистих собак, нутрій та вирощування смородини.

Сьогодні я розповім про те, як я зі своїм родичем починали агро-бізнес з вирощування суниці.

Все почалось зі створення бізнес-плану, який получився більш ніж на 10 сторінок. Та це не головне. Давайте все по порядку.
Закупили ми насіння суниці – більш ніж 10 упаковок. Також ми вже мали своє насіння суниці. Планували протягом зими виростити саджанці суниці і потім їх весною висадити на поле (1 Гектар). Для цього прийшлось замовити виготовлення заготовок для ящиків до розсади. Далі ми ті ящики зібрали і на дно поклали целофан від мішків для сміття (щоб не гнили). Вирощувати саджанці ми вирішили в однокімнатній квартирі мого родича. Як раз всі ящики зайняли всю кімнату і йому пізніше прийшлось жити всю зиму і весну у батьків.

Відразу почались проблеми. Перша це психологічна – тиск батьків: я чого воно вам потрібно??, маєте ж роботу, ніхто так не робить, дивіться на людей що роблять і т.д.
Друга – те, що ми використали погану землю для розсади, а точніше – торф. Розсада погано росла і нам прийшлось її на початку весни пересаджувати.

Все ж таки в червні розсаду нам вдалось виростити. Далі ми її вивезли в село біля Рудок (Самбірський напрям). Прийшлось зробити дві ходки автомобілем.
Нам пощастило, що в селі один місцевий фермер-підприємець дав нам 1 гектар поля. Частину поля ми зорали. Посадили частину саджанців суниць. Також паралельно ми вирішили садити огірки (диверсифікація), але це окрема історія.

Далі всі суниці заросли бур’янами і їх почали на них нападати різні шкідники. Також повисла небезпека циган, які в околицях копали хрін. Над нами повисла наступна проблема – потрібно закупити отрутохімікати для боротьби з бур’янами та шкідниками. А на той час це вже була велика сума – більш ніж 2 тис. грн., але аспірантської стипендії на це не вистачало і мої заощадження вже закінчились на попередні витрати. Так я як тоді був аспірантом і стипендія була в мене дуже мала і появились інші комерційні проекти (пов’язані з електронікою – моєю спеціальністю. Деякі теж були кумедні, про що я розповім пізніше), то мені прийшлось кинути цю справу з суницями.

Отже висновок: бізнес, на який я протягом року витрачав усю свою аспірантську стипендію не вдався.

Р.С. Якщо знайду десь на компі бізнес план, то розміщу на цьому блозі.

среда, 14 мая 2008 г.

Технологія виготовлення пива

В попередніх двох замітках блогу "Міні-пивоварня, як ідея бізнесу" та "Міні-пивоварня. Обладнання" я розповів про свої наміри почати бізнес з виготовлення пива. В цій статті я хочу привести технологію в виготовлення пива в умовах міні-пивзаводу:

Процесс приготовления пива в домашних условиях в Мини Пивоварне можно поделить на несколько этапов:

1-й этап. Подготовка машины для использования. Машина состоит из бочки, которая соединяется зажимами, крана, блока карбонизации и предохранительного клапана. Собирать такую машину также занимательно, как и Лего, а в результате Вы еще получаете приз – свежее домашнее пиво.

2-й этап. Процесс брожения пива. Длится 3-5 дней. Рекомендуемая температура 18-23° C . При 18° С процесс брожения будет происходить медленнее, чем при более высокой температуре. Вы заливаете в бочку воду и засыпаете туда же смесь для приготовления пива и дрожжи. Закрываете предохранительный клапан. Все!!! Теперь Вы можете наблюдать процессы, происходящие во время брожения. Содержимое бочки начинает оживать, появляется пена. Каждый день Вы можете пробовать содержимое на вкус, и каждый раз этот вкус будет уже другой. Через 3-5 дней, когда во вкусе «молодого» пива пропадет сладость и появится характерная для пива приятная горечь, бочка помещается в холодильник. Рекомендуемая температура 0 – +5 градуса.

3-й этап. Период осветления и дображивания. Карбонизация. В холодильнике пиво осветляется и насыщается естественно образованным углекислым газом, который только при охлаждении растворяется в жидкости и придает напитку приятный чистый вкус. Если вы продолжаете дегустировать напиток каждый день, то можете заметить, что вкус становиться насыщенным и более полным и приятным.

4-й этап. Как говорится, время разбрасывать камни, и время собирать их. Самый волнующий момент – вынимаем пивоварню из холодильника и даем ей несколько минут покоя. Можно начинать дегустацию. Если пиво на ваш вкус мало газированное, можно добавить газ из блока карбонизации. Также газ добавляется по мере уменьшения пива в бочке для уравнивания давления.

http://www.beermachine.ru/cook.php


В подальших замітках я опублікую знайдені мною рецепти для виготовлення пива.

Міні-пивоварня. Обладнання.

В попередній замітці Міні-пивоварня, як ідея бізнесу я опублікував свою ідею бізнесу, пов'язану з виготовленням та продажем пива.
В інтернеті я знайшов інформацію про обладнання для міні-пивоварні. Для цього достатньо купити Міні пивоварню Beermachine , ціна якої до 200 у.о.:
Домашняя мини-пивоварня М2000
Ось характеристики міні-пивоварні:
Основные характеристики Beerbmachine М2000

* Основные характеристикиМини - пивоварня – это ваша персональная пивоварня для быстрого и простого приготовления пива высокого качества в домашних условиях.
* Размеры конструкции специально адаптированы для домашнего холодильника (28x36x25см).
* Процесс пивоварения также достаточно не сложный.
* Вы только добавляете воду, а мини-пивоварня сама контролирует процесс приготовления.
* Мини - пивоварня – это полностью закрытая система пивоварения, сохраняющая углекислый газ, который образуется естественным способом в процессе брожения.
* Мини - Пивоварня гарантирует Вам простое и быстрое приготовление домашнего «живого» пива высокого качества без консервантов.
* Подобно промышленным установкам эта модель оборудована манометром, который помогает контролировать процесс брожения, уровень карбонизации и распределение давления.
* Усовершенствованная конструкция, более стильный дизайн, включающий круговую систему зажимов, сменные рукоятки для краника в стиле "паб".
* Включает блок карбонизации и предохранительный клапан для оптимальных условий приготовления пива.
* Входит стандартный пакет сухого пивного сусла для приготовления 10 литров пива.
* Дрожжи, баллончики с углекислым газом. Инструкция.


Більш детально почитати про мініпивоварню, а також де її купити, можна на сайті:
https://www.toshonado.com/product_info.php?ref=11&products_id=6168732&affiliate_banner_id=1

Успішного пиво-бізнесу.

Міні-пивоварня, як ідея бізнесу


В мене є ідея бізнесу - створення мережі міні-пивоварень, які би виготовляли унікальне "Живе" пиво. Відомо, що пиво можна створити в домашніх умовах. Тому цього року я планую спочатку вдома попробувати робити пиво різних сортів і досягнути стабільності смакових якостей. Якщо буду мати успіх, то закуплю обладнання і буду робити пиво спочатку в малих кількостях. Щодо реалізації - спробую домовитись з барами і кафе. Також спробую реалізовувати пиво в тещі в селі для початку. Якщо народ полюбить пиво, то буду виробляти необхідні документи та дозволи, а також буду створювати бренд. Звичайно ціна пива буде вищою, ніж пива в пляшках, яке продається в магазинах.


Якщо все піде добре, буду створювати всеукраїнську марку міні-пивоварень, мережі яких будуть в усіх містечках України.

Что делать, когда традиционные сорта пива уже наскучили, ехать за ними к тому же далеко, а ритм дачной жизни настраивает на неторопливое перемещение между соседними деревьями? Спасет мини-пивоварня: закинул все ингредиенты, подождал пару дней, и каждый закупающийся в промышленных масштабах сосед со своими бесконечными ящиками, бутылками и украшающими весь участок крышками от них будет посрамлен. Потому что собственная пивоварня — это, быть может, даже оригинальнее, чем винокурня.

Мини-пивоварня — настоящая серьезная закрытая система, которая сама готовит пиво за 7—10 дней. Стоимость от 4500 р., www.beermachine.ru.



Р.С. Моя дружина мені говорить, що мене баби проклянуть за те, що буду мужиків споювати...

вторник, 13 мая 2008 г.

Мої починнання - бізнес з вирощування смородини


Одного разу мене зацікавила тема смородини. Відомо, що кущі смородини легко розмножувати: досить нарізати з дорослого куща гілочок і посадити їх весною або восени в землю. Ці гілки легко приживлюються. За кущами смородини не потрібно великого догляду і ягоди смородини користуються попитом на ринку - їх легко продати. Також ягоди смородини легко збирати на відміну від інших ягід.

Реклама:
БИЗНЕС ПОРТАЛ

Ось я вирішив зі своїм родичем Славіком почати бізнес з вирощування смородини. Восени Славік в своєму селі попросив у людей в безкоштовну оренду 10 сотих землі. На той час земля була дешевою, нікому не була потрібною і сільське господарство занепадало.
Весною ми з 3-х великих кущів смородини нарізали два великі мішки гілочок-саджанців.
Ледве донесли на поле. (людям в селі ми говорили що несемо сміття - щоб з нас не сміялись). Але виникла проблема - ми після зими не знайшли на полі свого поля, яке нам виділили. Тому два мішки зі саджанцями смородини прийшлось викинути в канаву. Ось так невдало завершив я свій бізнес з смородиною.

Р.С. Звичайно я продовжую вирощувати смородину в себе на дачі, біля будинку і в тещі на городі - поки-що тільки для своїх потреб.

Мої починнання - бізнес з розведення собак

Наступним моїм неуспішним бізнесом було розведення породистих собак.
Все почалось з того, що мій сусід Юра з моїм братом Валерою привели додому собаку породи "Ердертер'єр". То була сука. Ми назвали собаку Лора. Ось і надумали почати бізнес з розведення собак. Почали зводити її з іншим собакою для того, щоб появились маленькі щенята. Але все щось пішло не так як планували. Наша собака втікла на тиждень і погуляла з "Дворнягами" (непородистими) і появились непородисті щенята (7 щенят). Жили вони в спільному з сусідом коридорі. Був сморід великий. Щенята трошки підросли і ми поїхали на Краківський ринок (м. Львів) продавати їх. Звичайно ніхто в нас собак не купив і нам прийшлось пізніше роздавати щенят безкоштовно.
Ось такий в мене був бізнес.

Мої починнання - бізнес з розведення нутрій в підвалі

В цій і наступних деяких замітках буду розповідати про свої невдалі починання бізнесу.


Перший свій бізнес я почав ще, коли вчився в школі. На той час були в моді головні убори з різного хутра - нутрій, норок і інших гризунів. Тому я з сусідом вирішили розводити Нутрій в підвалі 9-ти поверхового будинку в м.Львові. Так як підвал був загального користування, то ми вирішили в цьому підвалі зробити власний підвал і не кого не залежати. Понастягували вже цегли і залізні двері знайшли. Але все на цьому так і закінчилось. Ось такий мій перший бізнес.


Реклама:
БІЗНЕС ПОРТАЛ

Створення блога

Сьогодні я створив свій блог "Я - підприємець". Призначення блогу – публікація заміток, статей про підприємницьку діяльність, про те, як почати власний бізнес. Блог також буде містити мій досвід починання і ведення бізнесу.